stock-market-trading-PRKKJK2d-1280x500

شما می توانید سوالت متداولی که درباره ،پشتیبانی‌ ، نرم افزارها و سخت افزار‌ها را در این بخش مشاهده نمائید

پشتیبانی

اگر روی سی دی نصب، فونت ها به صورت علامت سوال (؟) بود، باید چه کار کرد؟

ویندوز شما هنوز فارسی سازی نشده و باید در ​​کنترل پنل و Regional Setting فونت را بهPersian و Location را به Iran تغییر دهید. در ویندوزSeven علاوه بر آن در قسمت Additional setting و در قسمت Date باید فرمت Date را به yyyy/mm/dd و نوع تقویم را به تقویم میلادی(محلی شده) تغییر دهید. در صورتی که تاریخ فارسی درست نمایش داده نشود در قسمت regional setting باید حتما فرمت Date به شکل بالا تغییر کند.

stock-market-trading-PRKKJK2d-1280x500

سوالات بخش نرم افزاری ما / تمدید / نصب / ارتقا / راه اندازی

نرم افزاری

این برنامه روی کدام سیستم عامل ها نصب می شود؟

تمامی نرم افزارهای شرکت آریا اعم از نرم افزارهای رستورانی , فروشگاهی , آرایشگاهی و بازرگانی در تمامی نسخه ها بر روی سیستم عامل های 32بیتی ویندوزXP ، Vista، Seven, Eight, Ten و روی سیستم های 64 بیتی Vista و Seven قابل نصب است.

مشخصات زبان برنامه نویسی و پایگاه داده چیست؟

نرم افزار های آریا با زبان های برنامه نویسی Visual Basic و #C طراحی شده که با پایگاه داده (SQL (2000 , 2003 , 2005,2012, 2017 به صورت کامل کار می کند.تمامی گزارشات نرم افزارهای فروش آریا با نرم افزار کریستال ریپورت طراحی شده است که توسط کاربر قابل تغییر می باشد و می توان در این گزارشات لوگو و اطلاعات کاربر ثبت گردد.

برای نصب برنامه آریا چه برنامه ها و ابزارهایی پیش نیاز می باشد؟

برنامه آریا با توجه به اینکه کلیه وسایل جانبی(pos) را پشتیبانی می کند دارای کامپوننت های مختلفی می باشد که تمامی آنها در داخل فایل set up برنامه قرار دارد و فقط کافیست فایل set up را از سایت شرکت و یا از CDهایی که تکثیرشده و در دسترس عموم می باشد، اتبیاع نموده و اقدام به نصب آن نمایید. برای نصب پایگاه داده می توانید فایل set up آن را از سایت شرکت دانلود کرده و یا از داخل CDهای اتوران اجرا نمایید، به صورتیکه SQL Server به صورت کامل و بدون نمایش هیچ پیغامی نصب و اجرا می گردد.

فرق نرم افزار آزمایشی با نرم افزار اصلی چیست؟

نرم افزار آزمایشی بدون گرفتن کد از شرکت قادر به کارکردن با امکانات نسخه ویژه بوده و حتی می توان امکانات سایر نسخه ها را نیز در نرم افزار مشاهده نمود. تنها محدودیتی که برای استفاده از آن وجود دارد، یکماه بودن و تعداد سندهای ثبتی حداکثر 1000مورد می باشد.

بعد از گذشت یک ماه از نصب برنامه آزمایشی چه اتفاقی می افتد؟

در طول یک ماه با هر بار اجرای برنامه تعداد و سندهای سپری شده و تعداد روزهای باقیمانده نمایش داده شده و سپس بعد از سی روز نرم افراز از کار می افتد و پیغامی مبنی بر از کار افتادن و نیز صفحه کد جدید باز می شود و برای راه اندازی مجدد آن یا باید کد جدید از شرکت گرفته شود(فعلا شرکت سیاستی را برای دادن کد مجدد در این حالت ندارد) و یا باید لیسانس نرم افزار از شرکت یا نمایندگان خریداری گردد.

آیا اطلاعات واردشده در طی دوره آزمایشی برای دوره دائمی قابل استفاده است؟

بلی کلیه اطلاعات ثبت شده محفوظ باقی می ماند و حتی امکان پشتیبان گیری از داده ها نیز وجود دارد و با داشتن قفل سخت افزاری(خرید لیسانس نرم افزار) نرم افزار به صورت دائمی و با همان اطلاعات قبلی شروع به کار می کند.

در دوره آزمایشی امکان استفاده از کلیه قابلیت ها وجود دارد؟

بلی امکان استفاده از فول امکانات و وسایل جانبی و تعاریف وجود دارد.

آیا در دوره آزمایشی می توان تاریخ لیست را تغییر داد؟

خیر تاریخ لیست نباید دستکاری شود، چون در اینصورت به صورت خودکار نرم افزار از کار می افتد.

آیا اطلاعات برنامه قابل حمل است؟

بله می توان دیتاهای پایگاه داده را روی فلش دیسک ذخیره کرد و آن را حمل و نقل نمود.

آیا می توان چند پایگاه داده مختلف(مثلاً برای سالهای مالی مختلف) تشکیل داده و آنها استفاده نمود؟

بلی در نرم افزار دائمی امکان انتخاب هر پایگاه داده ای هنگام ورود به نرم افزار پیش بینی شده و به سادگی می توان به هر پایگاه داده ای وصل شد و می توان برای هر سال مالی مختلف نیز پایگاه داده ای مستقل تعریف نمود.

آیا امکان اضافه نمودن امکانات جدید و تغییرات در نرم افزار پیش بینی شده است؟

بلی شرکت هر ماه بعد از بررسی پیشنهادات جدید سیستم های نرم افزاری خود را به روز رسانی می کند.

آیا فایل های آزمایشی قابل شبکه شدن هستند؟

خیر ,فایل های آزمایشی فقط به صورت single و تنها بر روی یک سیستم کار می کنند. این قابلیت به صورت نامحدود در نرم افزارهای اصلی شرکت آریا ممکن می باشد.

sl

سوالات بخش سخت افزاری ما / خرید / فروش / ارتقا

سخت افزاری

طریقه شبکه کردن فایل های د ائمی چگونه است؟

خیلی ساده- کافیست دو دستگاه(چند دستگاه)، را شبکه کرده و فایل های اصلی روی سرور باشند و زمانیکه برنامه را روی دستگاه کلاینت و با اتصال قفل جدیدی که خریداری کرده ایم، اجرا می کنیم، به صورت اتوماتیک قفل جدید را شناسایی کرده و آن را برای استفاده های بعدی برنامه ریزی می کند.